Zobacz także: STOART | SPAM | PSJ     


BIULETYN "STOMUR"
Styczeń - Marzec 2012

 

    Początek roku 2012 rozpoczęliśmy po przeprowadzce z Pałacyku Rusieckiego na ul. Lwowskiej 13, w nowej siedzibie na Muranowie przy ul Nowolipki 15 lok. 35 Ip. Nowy lokal mieści się w budynku zbudowanym pod koniec lat 40-tych XX w. na gruzach getta. Wynajęty przez STOMUR lokal jest po kapitalnym remoncie, czysty, jasny, nowocześnie umeblowany i stwarzający godziwe warunki do pracy. Z nostalgią będziemy wspominać Pałacyk na ul. Lwowskiej, w którym Związek Muzyków miał siedzibę od 1960 r. a STOMUR, który powstał w 1981 r., też tam się zadomowił.

 

    Prawie cały styczeń zajęło nam urządzanie Biura STOMUR w nowej siedzibie. Musieliśmy załatwić przenosiny telefonu ( ten sam nr. co na ul. Lwowskiej 13 22/621-47-09), konta bankowego, wyrobić nowe pieczątki, wyrobić w Urzędzie Pocztowym upoważnienie na odbiór przesyłek poleconych ( przez Sekretarkę Biura STOMUR), zgłosić naszą siedzibę w Administracji Budynków, przenieść i rozlokować archiwum STOMUR.

W połowie stycznia 2012 r. odbyło się pierwsze zebranie Zarządu Głównego STOMUR w nowej siedzibie i w nowo wybranym składzie. Głównym tematem zebrania było rozpatrzenie zapomogi dla muzyków emerytów członków naszego Stowarzyszenia. Następnie Zarząd Główny zatwierdził etat i wynagrodzenie dla sekretarki Pani Adriany Łukasik. Tu trzeba podkreślić, że Pani Adriana wykazała się dużym talentem organizacyjnym przy przeprowadzce STOMUR na ul. Nowolipki 15. Wybrała najtańszą firmę do przeprowadzki, zaangażowała 2-ch studentów do prac fizycznych. Przeprowadzka została przeprowadzona szybko, tanio i dokładnie. Pięknie dziękujemy Pani Adrianie Łukasik.

16 marca 2012 r. delegacja STOMUR w składzie Wiesław Szymański i Anna Markowska pojechała do Łodzi na pogrzeb ś.p. Bogusława Meca 65l, piosenkarza, wokalisty, wykonawcy takich piosenek jak „Jej portret”, „Mały biały pies”, „Na pozór” i wielu innych .Pochowany został na Cmentarzu Komunalnym na Dołach w Lodzi. Nasza delegacja złożyła wieniec na Jego grobie od Zarządu Głównego STOMUR.

Dla przypomnienia podajemy, że Biuro STOMUR przy ul. Nowolipki 15 lok. 35 jest czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-15.00, w piątek w godz. 10.00-14.00.

Zapraszamy do regulowania zaległych składek członkowskich, których wysokość w dalszym ciągu wynosi 5 zł/mies. czyli 60 zł/rocznie.

 


Stefan Lipczyński
Skarbnik Z.G. STOMUR
steef@stoart.org.pl

 
Copyright © 2012 by STOMUR. All rights reserved. Design by HomeNet & lkriss